KONST / Litografier / Färglitografi 14655012
nr 1465 5012
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Rådjur. Signerad, numrerad 94/210. Färglitografi, bildmått: 35x39, yttermått inklusive ram: 52x54 cm
Utrop:
500 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:40:24
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg